DatumMísto konání_____________TraťPořadí doběhnutíStart. čísloJméno____________Celkový časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.BodyBěžecko-cyklistický čas1. kolo      2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m151Koreček Richard00:40:56,71976M-ME15110000:29:27,800:11:28,9Muži - Masters E
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m2115Pojda Lukáš00:44:16,21975M-ME2526000:34:23,700:09:52,5Muži - Masters E
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m353Mužíček Petr00:45:38,01980M-MD3514000:38:15,300:07:22,7Muži - Masters D
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m4101Bohm Matyáš00:46:17,12010M-sž4513000:35:51,400:10:25,7Muži - starší žáci
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m514Nádhera Petr00:52:05,21967M-MG5512500:37:02,000:15:03,2Muži - Masters G
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m620Nádherová Hana01:06:21,31968Ž-MF11110000:51:23,600:14:57,7Ženy - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m144Bartoš Kamil00:40:39,11982M-MD14110000:32:54,800:07:44,3Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m251Koreček Richard00:48:04,01976M-ME2416000:35:42,900:12:21,1Muži - Masters E
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m3101Bohm Matyáš00:49:09,82010M-sž3414000:38:29,200:10:40,6Muži - starší žáci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m473Málek Jan00:52:25,22010M-sž4423000:43:10,100:09:15,1Muži - starší žáci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m574Málková Lenka00:52:44,81976Ž-ME11110000:40:18,300:12:26,5Ženy - Masters E
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m144Bartoš Kamil00:39:06,21982M-MD13110000:31:31,800:07:34,4Muži - Masters D
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m251Koreček Richard00:40:16,41976M-ME2316000:28:49,100:11:27,3Muži - Masters E
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m373Málek Jan00:47:35,52010M-sž3314000:38:43,400:08:52,1Muži - starší žáci
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m474Málková Lenka00:50:49,01976Ž-ME11110000:39:19,800:11:29,2Ženy - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m198Bača Jan00:39:25,61976M-ME14110000:30:27,000:08:58,6Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m251Koreček Richard00:40:50,51976M-ME2426000:29:56,400:10:54,1Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m3101Bohm Matyáš00:47:57,62010M-sž3414000:38:44,600:09:13,0Muži - starší žáci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m453Mužíček Petr00:53:22,21980M-MD4413000:44:53,600:08:28,6Muži - Masters D
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m153Mužíček Petr00:46:15,51980M-MD11110000:38:45,800:07:29,7Muži - Masters D
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m274Málková Lenka00:52:19,91976Ž-ME11110000:40:22,500:11:57,4Ženy - Masters E

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.