DatumMísto konání_____________TraťDopl.Start. čísloJméno_____________Vyplavaný časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.NeoprenBodyVýsledný čas1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__GEOOBCHOD CUP
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m116Bartok Jáchym00:02:11,72012M-nmž1311000:02:11,700:02:11,7Muži - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m215Potůčková Zlata00:02:33,42012Ž-nmž1211000:02:33,400:02:33,4Ženy - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m318Budínský Tomáš00:02:36,42012M-nmž232800:02:36,400:02:36,4Muži - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m460Černý Lukáš00:02:51,72012M-nmž333600:02:51,700:02:51,7Muži - nejmladší žáciČerní
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m517Blažková Olga00:02:55,01971Ž-MF221800:02:55,000:02:55,0Ženy - Masters F
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m156Novotný Adam00:18:11,92007M-ka11913000:18:11,900:00:00,000:00:00,000:18:11,9Muži - kadetiNovotní
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m243Winkler Tomáš00:19:41,72008M-sž21912500:19:41,700:00:00,000:00:00,000:19:41,7Muži - starší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m349Matěna Petr00:21:21,61962M-MG31912000:21:21,600:00:00,000:00:00,000:21:21,6Muži - Masters G
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m442Pospíšilová Zuzana00:21:27,52006Ž-ka1413000:21:27,500:00:00,000:00:00,000:21:27,5Ženy - kadeti
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m553Mužíček Petr00:22:21,41980M-MD41911800:22:21,400:00:00,000:00:00,000:22:21,4Muži - Masters D
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m641Brýdlová Nikola00:22:28,52004Ž-mld2412500:22:28,500:00:00,000:00:00,000:22:28,5Ženy - mladší dorost
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m730Němec Václav00:22:34,91973M-ME51911700:22:34,900:00:00,000:00:00,000:22:34,9Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m852Stiller Petr00:22:37,81971M-MF61911600:22:37,800:00:00,000:00:00,000:22:37,8Muži - Masters F
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m963Voženílek Michal00:25:32,01972M-ME71921500:25:32,000:00:00,000:00:00,000:25:32,0Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1036Urban Michal00:26:36,81985M-MC81911400:26:36,800:00:00,000:00:00,000:26:36,8Muži - Masters C
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1157Ryzner Miroslav00:27:02,41961M-MH91911300:27:02,400:00:00,000:00:00,000:27:02,4Muži - Masters HKostelec
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1233Knotek Jan00:27:41,61996M-MA101911200:27:41,600:00:00,000:00:00,000:27:41,6Muži - Masters A
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1355Ryzner Jan00:28:05,11959M-MH111921100:28:05,100:00:00,000:00:00,000:28:05,1Muži - Masters HKostelec
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1448Rejda Jan00:28:21,51970M-MF121921000:28:21,500:00:00,000:00:00,000:28:21,5Muži - Masters F
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m157Novotný Zdeněk00:28:34,31972M-ME131939,500:28:34,300:00:00,000:00:00,000:28:34,3Muži - Masters ENovotní
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1659Černý Jan00:29:48,91975M-ME14194900:29:48,900:00:00,000:00:00,000:29:48,9Muži - Masters EČerní
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1758Novák Viktor00:31:22,11976M-ME151958,500:31:22,100:00:00,000:00:00,000:31:22,1Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1811Rozsíval Milan00:31:28,01985M-MC16192800:31:28,000:00:00,000:00:00,000:31:28,0Muži - Masters C
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1934Kabeláčová Barbora00:34:05,02010Ž-mž3412000:34:05,000:00:00,000:00:00,000:34:05,0Ženy - mladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m2050Kuřina Jiří00:34:14,51960M-MH171937,500:34:14,500:00:00,000:00:00,000:34:14,5Muži - Masters H
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m2147Šafařík Vít00:37:39,31972M-ME18196700:37:39,300:00:00,000:00:00,000:37:39,3Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m2246Křížek Lubomír00:39:40,41959M-MH191946,500:39:40,400:00:00,000:00:00,000:39:40,4Muži - Masters H
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m2354Říhová Blanka00:42:23,31960Ž-MH4411800:42:23,300:00:00,000:00:00,000:42:23,3Ženy - Masters H
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m144Bartoš Kamil00:07:25,71982M-MC1512000:07:25,700:07:25,7Muži - Masters C
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m29Ardelt Václav00:08:32,62007M-ka2511600:08:32,600:08:32,6Muži - kadeti
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m335Řezníčková Jana00:08:51,81974Ž-ME1412000:08:51,800:08:51,8Ženy - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m451Koreček Richard00:10:23,41976M-ME3511200:10:23,400:10:23,4Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m562Zeman Ondřej00:12:21,52008M-sž4511000:12:21,500:12:21,5Muži - starší žáciZemanovi
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m661Zeman Zdeněk00:13:22,21975M-ME552900:13:22,200:13:22,2Muži - Masters EZemanovi
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m764Zemanová Klára00:13:23,52012Ž-nmž2411600:13:23,500:13:23,5Ženy - nejmladší žáciZemanovi
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m820Nádherová Hana00:15:26,91968Ž-MF3411200:15:26,900:15:26,9Ženy - Masters F
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová500m937Zachová Jana00:15:35,81974Ž-ME4421000:15:35,800:15:35,8Ženy - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m116Bartok Jáchym00:02:16,02012M-nmž1411000:02:16,000:02:16,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m25Mikeš Petr00:02:35,01978M-MD241800:02:35,000:02:35,0Muži - Masters DMikešovi
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m315Potůčková Zlata00:02:38,02012Ž-nmž1211000:02:38,000:02:38,0Ženy - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m418Budínský Tomáš00:02:39,02012M-nmž342600:02:39,000:02:39,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m517Blažková Olga00:03:06,01971Ž-MF221800:03:06,000:03:06,0Ženy - Masters F
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m610Meliš Jakub00:04:25,02014M-nmž443500:04:25,000:04:25,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m12Klaban Matyáš00:28:56,02003M-sd11113000:28:56,000:00:00,000:00:00,000:28:56,0Muži - starší dorost
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m240Mašková Justýna00:30:36,02005Ž-mld1513000:30:36,000:00:00,000:00:00,000:30:36,0Ženy - mladší dorost
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m342Pospíšilová Zuzana00:30:40,02006Ž-ka2512500:30:40,000:00:00,000:00:00,000:30:40,0Ženy - kadeti
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m431Hromadníková Kateřina00:30:52,01997Ž551ANO1700:33:20,200:00:00,000:00:00,000:30:52,0Ženy - samostatně
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m541Brýdlová Nikola00:31:41,02004Ž-mld3522000:31:41,000:00:00,000:00:00,000:31:41,0Ženy - mladší dorost
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m645Jurica Josef00:31:48,01998M2111ANO2500:34:20,600:00:00,000:00:00,000:31:48,0Muži - samostatně
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m730Němec Václav00:32:37,01973M-ME3111ANO2000:35:13,600:00:00,000:00:00,000:32:37,0Muži - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m86Pleskotová Karolína00:32:49,02007Ž-ka4521800:32:49,000:00:00,000:00:00,000:32:49,0Ženy - kadeti
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m922Mittner Leoš00:34:07,01971M-MF4111ANO1800:36:50,800:00:00,000:00:00,000:34:07,0Muži - Masters F
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1036Urban Michal00:34:08,01985M-MC5111ANO1700:36:51,800:00:00,000:00:00,000:34:08,0Muži - Masters C
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1148Rejda Jan00:37:30,01970M-MF6112ANO1600:40:30,000:00:00,000:00:00,000:37:30,0Muži - Masters F
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1211Rozsíval Milan00:40:44,01985M-MC71121500:40:44,000:00:00,000:00:00,000:40:44,0Muži - Masters C
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m137Novotný Zdeněk00:41:35,01972M-ME81121400:41:35,000:00:00,000:00:00,000:41:35,0Muži - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1439Korejtko Tomáš00:44:08,01996M-MA91111300:44:08,000:00:00,000:00:00,000:44:08,0Muži - Masters A
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1519Stoklasa Zbyněk00:51:06,01985M-MC101131200:51:06,000:00:00,000:00:00,000:51:06,0Muži - Masters C
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m1646Křížek Lubomír00:51:30,01959M-MH111111100:51:30,000:00:00,000:00:00,000:51:30,0Muži - Masters H
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m13Voříšek Tobias00:03:01,02003M-sd291ANO1600:03:15,500:03:01,0Muži - starší dorost
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m244Bartoš Kamil00:03:15,01982M-MC1912000:03:15,000:03:15,0Muži - Masters C
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m34Šimek Jakub00:04:04,02003M-sd392ANO1200:04:23,500:04:04,0Muži - starší dorost
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m438Dvořáková Marie Veronika00:04:20,01989Ž-MB151ANO2000:04:40,800:04:20,0Ženy - Masters B
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m512Mikeš Vojtěch00:04:37,02006M-ka4911000:04:37,000:04:37,0Muži - kadetiMikešovi
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m635Řezníčková Jana00:04:57,01974Ž-ME2511600:04:57,000:04:57,0Ženy - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m79Ardelt Václav00:05:02,02007M-ka592900:05:02,000:05:02,0Muži - kadeti
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m834Kabeláčová Barbora00:08:03,02010Ž-mž3511200:08:03,000:08:03,0Ženy - mladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m933Knotek Jan00:08:05,01996M-MA691800:08:05,000:08:05,0Muži - Masters A
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m1029Hejkrlík Jiří00:11:10,01948M-MJ791700:11:10,000:11:10,0Muži - Masters J
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m1120Nádherová Hana00:13:23,01968Ž-MF4511000:13:23,000:13:23,0Ženy - Masters F
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m1247Šafařík Vít00:13:28,01972M-ME891600:13:28,000:13:28,0Muži - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m1337Zachová Jana00:13:57,01974Ž-ME552900:13:57,000:13:57,0Ženy - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová500m141Pšenička Jiří00:16:55,01946M-MK991500:16:55,000:16:55,0Muži - Masters K

Poznámky výsledkům

  • 3.9. bylo finále, které se boduje dvojnásobným počtem bodů, pokud závodník měl před finálem naplaváno více jak 2.4 km. Je jedno v jaké disciplíně.
  • 5.9 ve startech z Mělic neodpovídají startovní čísla startovním číslům použitých v Mělicích. Výsledky byly zpracovány ze zdroje bez startovních čísel.
  • noční plavání není měřeno a všem doplavajícím je přidělěno 15 bodů

 

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.