DatumMísto konání_____________TraťPořadí doběhnutíStart. čísloJméno____________Celkový časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.BodyBěžecký čas1. kolo      2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m116Bartok Jáchym00:07:06,22012M-nmž1211000:04:54,500:02:11,7Muži - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m218Budínský Tomáš00:08:28,12012M-nmž222600:05:51,700:02:36,4Muži - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová100m315Potůčková Zlata00:08:41,82012Ž-nmž1111000:06:08,400:02:33,4Ženy - nejmladší žáci
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m130Němec Václav00:52:21,91973M-ME1713000:29:47,000:00:00,000:00:00,000:22:34,9Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m236Urban Michal00:55:18,21985M-MC2712000:28:41,400:00:00,000:00:00,000:26:36,8Muži - Masters C
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m348Rejda Jan00:55:49,11970M-MF3711500:27:27,600:00:00,000:00:00,000:28:21,5Muži - Masters F
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m457Ryzner Miroslav00:57:29,21961M-MH4711200:30:26,800:00:00,000:00:00,000:27:02,4Muži - Masters H
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m559Černý Jan00:57:52,41975M-ME5711000:28:03,500:00:00,000:00:00,000:29:48,9Muži - Masters E
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m655Ryzner Jan01:00:44,41959M-MH671900:32:39,300:00:00,000:00:00,000:28:05,1Muži - Masters H
10.06.2021Písník Jezero – Stéblová1500m758Novák Viktor01:03:18,41976M-ME771800:31:56,300:00:00,000:00:00,000:31:22,1Muži - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m116Bartok Jáchym00:09:26,02012M-nmž1311000:07:10,000:02:16,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m215Potůčková Zlata00:12:58,02012Ž-nmž1111000:10:20,000:02:38,0Ženy - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m318Budínský Tomáš00:13:20,02012M-nmž231600:10:41,000:02:39,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová100m410Meliš Jakub00:21:26,02014M-nmž332400:17:01,000:04:25,0Muži - nejmladší žáci
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m131Hromadníková Kateřina01:33:36,01997Ž1213001:02:44,000:00:00,000:00:00,000:30:52,0Ženy - samostatně
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m245Jurica Josef01:34:34,01998M1313001:02:46,000:00:00,000:00:00,000:31:48,0Muži - samostatně
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m330Němec Václav01:36:03,01973M-ME2312001:03:26,000:00:00,000:00:00,000:32:37,0Muži - Masters E
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m448Rejda Jan01:44:00,01970M-MF3311501:06:30,000:00:00,000:00:00,000:37:30,0Muži - Masters F
27.05.2021Písník Jezero – Stéblová1500m56Pleskotová Karolína02:10:19,02007Ž-ka2212001:37:30,000:00:00,000:00:00,000:32:49,0Ženy - kadeti

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.