DatumTraťSt. čísloJméno________RočníkVyplavaný časDop. poř.NeoprénVýsledný časBod. pořBodyKategoriePoř. v kat.Počet M/ŽŽenaNočníFináleMístoKategorie slovemGeoobchod Cup
13.06.2024500134Maloch Václav200800:06:52.11000:06:52.1120M-mld18000Písník HrádekMuži - mladší dorost
13.06.202450044Bartoš Kamil198200:06:57.12000:06:57.1216M-MD18000Písník HrádekMuži - Masters D
13.06.202450065Andrle Vlastimil198200:07:10.33000:07:10.3312M-MD28000Písník HrádekMuži - Masters D
13.06.202450015Potůčková Zlata201200:07:27.84000:07:27.8120Ž-sž16100Písník HrádekŽeny - starší žáci
13.06.20245009Ardelt Václav200700:07:44.45000:07:44.4410M-mld28000Písník HrádekMuži - mladší dorost
13.06.20245003Hejduková Marie201300:07:55.96000:07:55.9216Ž-mž16100Písník HrádekŽeny - mladší žáci
13.06.2024500104Ždímal Jan201000:08:22.97000:08:22.959M-ka18000Písník HrádekMuži - kadeti
13.06.2024500135Flaška Daniel200900:10:13.48000:10:13.468M-ka28000Písník HrádekMuži - kadeti
13.06.202450072Kubias Ondřej197400:10:16.79000:10:16.777M-MF18000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.202450074Málková Lenka197600:10:34.010000:10:34.0312Ž-ME16100Písník HrádekŽeny - Masters EMálkovi
13.06.202450028Ryznerová Kateřina196000:12:04.111000:12:04.1410Ž-MH16100Písník HrádekŽeny - Masters HKostelec
13.06.202450078Málek Tomáš197400:14:41.812000:14:41.886M-MF28000Písník HrádekMuži - Masters FMálkovi
13.06.2024500131Pospíšilová Zuzana195900:15:17.113000:15:17.159Ž-MI16100Písník HrádekŽeny - Masters I
13.06.2024500132Staňková Miroslava197500:16:32.814000:16:32.868Ž-ME26100Písník HrádekŽeny - Masters E
13.06.2024150049Matěna Petr196200:20:26.01000:20:26.0130M-MH115000Písník HrádekMuži - Masters H
13.06.2024150053Mužíček Petr198000:20:45.62000:20:45.6225M-MD115000Písník HrádekMuži - Masters DMužíci
13.06.2024150080Jelínek Petr197800:22:59.43000:22:59.4320M-MD215000Písník HrádekMuži - Masters DKostelec
13.06.2024150030Němec Václav197300:23:16.04000:23:16.0418M-MF115000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.2024150091Dymák Petr197100:23:24.45000:23:24.4517M-MF215000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.20241500130Protiva Marek198700:23:44.46000:23:44.4616M-MC115000Písník HrádekMuži - Masters C
13.06.2024150063Voženílek Michal197200:24:56.37000:24:56.3715M-MF315000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.20241500100Kovář David197600:25:03.98000:25:03.9814M-ME115000Písník HrádekMuži - Masters E
13.06.2024150093Dvořáčková Gábina200800:25:07.29000:25:07.2130Ž-mld13100Písník HrádekŽeny - mladší dorost
13.06.2024150033Knotek Jan199600:25:29.910000:25:29.9913M-MA115000Písník HrádekMuži - Masters A
13.06.2024150048Rejda Jan197000:26:29.311000:26:29.31012M-MF415000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.202415007Novotný Zdeněk197200:27:28.712000:27:28.71111M-MF515000Písník HrádekMuži - Masters FNovotní
13.06.2024150055Ryzner Jan195900:28:07.613000:28:07.61210M-MI115000Písník HrádekMuži - Masters IKostelec
13.06.2024150047Šafařík Vít197200:28:12.214000:28:12.2139.5M-MF615000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.20241500102Cachová Martina197600:30:21.915000:30:21.9225Ž-ME13100Písník HrádekŽeny - Masters E
13.06.20241500136Janouchová Jana196300:30:56.116100:33:24.5320Ž-MH13100Písník HrádekŽeny - Masters H
13.06.2024150058Novák Viktor197600:31:38.217000:31:38.2149M-ME215000Písník HrádekMuži - Masters ENovákovi
13.06.20241500133Hejtmánek Dušan197200:33:07.718000:33:07.7158.5M-MF715000Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.202415001Pšenička Jiří194600:51:44.319000:51:44.3168M-MK115000Písník HrádekMuži - Masters K
30.05.202450044Bartoš Kamil198200:07:02.81000:07:02.8120M-MD15000Písník HrádekMuži - Masters D
30.05.202450065Andrle Vlastimil198200:07:14.52000:07:14.5216M-MD25000Písník HrádekMuži - Masters D
30.05.202450015Potůčková Zlata201200:07:23.43000:07:23.4120Ž-sž19100Písník HrádekŽeny - starší žáci
30.05.202450017Šumpíková Eliška201000:07:49.34000:07:49.3216Ž-ka19100Písník HrádekŽeny - kadeti
30.05.20245003Hejduková Marie201300:08:39.95000:08:39.9312Ž-mž19100Písník HrádekŽeny - mladší žáci
30.05.202450010Meliš Jakub201400:08:40.56000:08:40.5312M-mž15000Písník HrádekMuži - mladší žáci
30.05.2024500129Neterda Tomáš196100:09:01.07000:09:01.0410M-MH15000Písník HrádekMuži - Masters H
30.05.202450055Ryzner Jan195900:09:18.28000:09:18.259M-MI15000Písník HrádekMuži - Masters IKostelec
30.05.2024500128Ryznerová Alena197500:10:35.19000:10:35.1410Ž-ME19100Písník HrádekŽeny - Masters EKostelec
30.05.2024500126Marečková Anna197000:11:58.510000:11:58.559Ž-MF19100Písník HrádekŽeny - Masters F
30.05.202450028Ryznerová Kateřina196000:12:11.411000:12:11.468Ž-MH19100Písník HrádekŽeny - Masters HKostelec
30.05.2024500125Kudličková Jitka197600:13:31.812000:13:31.877Ž-ME29100Písník HrádekŽeny - Masters E
30.05.202450037Zachová Jana197400:14:48.313000:14:48.386Ž-MF29100Písník HrádekŽeny - Masters F
30.05.2024500108Voženílková Marie196900:18:59.614000:18:59.695Ž-MG19100Písník HrádekŽeny - Masters GVoženda team
30.05.2024150049Matěna Petr196200:21:06.91000:21:06.9130M-MH116000Písník HrádekMuži - Masters H
30.05.2024150053Mužíček Petr198000:21:28.52000:21:28.5225M-MD116000Písník HrádekMuži - Masters DMužíci
30.05.2024150030Němec Václav197300:22:59.63000:22:59.6320M-MF116000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.2024150045Jurica Josef199800:23:42.74000:23:42.7418M-MA116000Písník HrádekMuži - Masters A
30.05.20241500120Miřejovská Pavla197500:23:49.65000:23:49.6130Ž-ME12100Písník HrádekŽeny - Masters E
30.05.2024150091Dymák Petr197100:23:59.56000:23:59.5517M-MF216000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.2024150071Čejka Pavel197100:24:03.07000:24:03.0616M-MF316000Písník HrádekMuži - Masters FČejkovi
30.05.2024150063Voženílek Michal197200:25:16.48000:25:16.4715M-MF416000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.2024150022Mittner Leoš197100:25:27.39000:25:27.3814M-MF516000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.2024150048Rejda Jan197000:25:30.210100:27:32.61210M-MF716000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.2024150033Knotek Jan199600:26:30.811000:26:30.8913M-MA216000Písník HrádekMuži - Masters A
30.05.20241500100Kovář David197600:26:32.912000:26:32.91012M-ME116000Písník HrádekMuži - Masters E
30.05.2024150097Kratochvíl Ladislav197000:27:23.713000:27:23.71111M-MF616000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.202415007Novotný Zdeněk197200:27:24.314100:29:35.8149M-MF916000Písník HrádekMuži - Masters FNovotní
30.05.2024150047Šafařík Vít197200:28:48.515000:28:48.5139.5M-MF816000Písník HrádekMuži - Masters F
30.05.20241500127Jonášová Lenka198500:30:36.516100:33:03.4225Ž-MC12100Písník HrádekŽeny - Masters C
30.05.2024150050Kuřina Jiří196000:41:11.317000:41:11.3158.5M-MH216000Písník HrádekMuži - Masters HKuřinovi
30.05.202415001Pšenička Jiří194600:49:32.418000:49:32.4168M-MK116000Písník HrádekMuži - Masters K
16.05.202450015Potůčková Zlata201200:07:47.21000:07:47.2120Ž-sž17100Písník HrádekŽeny - starší žáci
16.05.202450017Šumpíková Eliška201000:07:57.32000:07:57.3216Ž-ka17100Písník HrádekŽeny - kadeti
16.05.2024500123Procázková Nikola200300:08:06.73000:08:06.7312Ž-17100Písník HrádekŽeny - samostatně
16.05.202450030Němec Václav197300:08:12.14100:08:51.4312M-MF26000Písník HrádekMuži - Masters F
16.05.202450022Mittner Leoš197100:08:32.65000:08:32.6120M-MF16000Písník HrádekMuži - Masters F
16.05.202450010Meliš Jakub201400:08:35.66000:08:35.6216M-mž16000Písník HrádekMuži - mladší žáci
16.05.20245003Hejduková Marie201300:08:49.97000:08:49.9410Ž-mž17100Písník HrádekŽeny - mladší žáci
16.05.202450074Málková Lenka197600:12:32.38000:12:32.359Ž-ME17100Písník HrádekŽeny - Masters EMálkovi
16.05.202450019Stoklasa Zbyněk198500:13:11.59000:13:11.5410M-MC16000Písník HrádekMuži - Masters C
16.05.202450037Zachová Jana197400:15:04.210000:15:04.268Ž-MF17100Písník HrádekŽeny - Masters F
16.05.2024500124Weiss Josef195400:17:09.511000:17:09.559M-MJ16000Písník HrádekMuži - Masters J
16.05.20245001Pšenička Jiří194600:17:20.212000:17:20.268M-MK16000Písník HrádekMuži - Masters K
16.05.202450067Weissová Eleonora195300:17:26.713000:17:26.777Ž-MJ17100Písník HrádekŽeny - Masters J
16.05.2024150049Matěna Petr196200:23:09.21000:23:09.2130M-MH19000Písník HrádekMuži - Masters H
16.05.20241500120Miřejovská Pavla197500:23:47.22000:23:47.2130Ž-ME12100Písník HrádekŽeny - Masters E
16.05.2024150055Ryzner Jan195900:23:55.23100:25:50.0418M-MI19000Písník HrádekMuži - Masters IKostelec
16.05.20241500121Oliva Radim197500:24:01.34000:24:01.3225M-ME19000Písník HrádekMuži - Masters E
16.05.2024150063Voženílek Michal197200:24:01.35000:24:01.3320M-MF19000Písník HrádekMuži - Masters F
16.05.2024150033Knotek Jan199600:25:54.96000:25:54.9517M-MA19000Písník HrádekMuži - Masters A
16.05.2024150045Jurica Josef199800:26:23.17000:26:23.1616M-MA29000Písník HrádekMuži - Masters A
16.05.20241500122Šourek Vítězslav197500:26:25.68100:28:32.4715M-ME29000Písník HrádekMuži - Masters E
16.05.202415007Novotný Zdeněk197200:28:33.69100:30:50.6913M-MF39000Písník HrádekMuži - Masters FNovotní
16.05.2024150047Šafařík Vít197200:30:28.410000:30:28.4814M-MF29000Písník HrádekMuži - Masters F
16.05.20241500102Cachová Martina197600:30:36.711100:33:03.6225Ž-ME22100Písník HrádekŽeny - Masters E

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500 muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500.
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprenu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tohoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl. poř.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.