DatumTraťStart. čísloJméno_____________RočníkCelkový ČasPořadíBodovací pořadíBodyKategoriePlavecký ČasBěžecký ČasPořadí v kat.Počet mužů/ženŽenaFináleMísto konání_____________Kategorie_slovem__
11.07.202450048Rejda Jan197000:12:54.61130M-MF00:08:38.000:04:16.61500Písník HrádekMuži - Masters F
11.07.2024500140Málek Tomáš200100:15:01.72220M-00:10:29.500:04:32.21500Písník HrádekMuži - samostatně
11.07.202450022Mittner Leoš197100:16:19.63315M-MF00:08:55.800:07:23.82500Písník HrádekMuži - Masters F
11.07.202450072Kubias Ondřej197400:17:11.74412M-MF00:10:33.000:06:38.73500Písník HrádekMuži - Masters F
11.07.2024500112Avramová Pavla197100:17:33.55130Ž-MF00:10:40.100:06:53.41210Písník HrádekŽeny - Masters F
11.07.202450014Nádhera Petr196700:20:04.36510M-MG00:14:35.500:05:28.81500Písník HrádekMuži - Masters G
11.07.202450020Nádherová Hana196800:23:34.57220Ž-MG00:15:55.600:07:38.91210Písník HrádekŽeny - Masters G
11.07.202415007Novotný Zdeněk197200:42:32.411100M-MF00:27:25.500:15:06.91200Písník HrádekMuži - Masters F
11.07.20241500113Šutera Josef197900:44:36.92260M-MI00:31:37.200:12:59.71200Písník HrádekMuži - Masters I
11.07.2024150055Ryzner Jan195900:44:42.13340M-MI00:29:21.200:15:20.92200Písník HrádekMuži - Masters I
11.07.20241500141Šuterová Kateřina198300:47:08.041100Ž-MD00:32:41.400:14:26.61110Písník HrádekŽeny - Masters D
27.06.2024500101Bohm Matyáš201000:12:08.11130M-ka00:08:00.400:04:07.71700Písník HrádekMuži - kadeti
27.06.20245009Ardelt Václav200700:12:09.32220M-mld00:07:58.400:04:10.91700Písník HrádekMuži - mladší dorost
27.06.202450015Potůčková Zlata201200:12:36.83130Ž-sž00:07:33.100:05:03.71210Písník HrádekŽeny - starší žáci
27.06.2024500104Ždímal Jan201000:13:01.74315M-ka00:08:11.700:04:50.02700Písník HrádekMuži - kadeti
27.06.2024500135Flaška Daniel200900:13:58.75412M-ka00:09:02.600:04:56.13700Písník HrádekMuži - kadeti
27.06.2024500139Kučera Ondřej200700:14:26.46510M-mld00:10:41.700:03:44.72700Písník HrádekMuži - mladší dorost
27.06.202450072Kubias Ondřej197400:17:18.7769M-MF00:10:38.800:06:39.91700Písník HrádekMuži - Masters F
27.06.202450014Nádhera Petr196700:21:14.7878M-MG00:14:48.900:06:25.81700Písník HrádekMuži - Masters G
27.06.202450020Nádherová Hana196800:24:20.69220Ž-MG00:16:09.200:08:11.41210Písník HrádekŽeny - Masters G
27.06.2024150080Jelínek Petr197800:37:07.711100M-MD00:23:03.400:14:04.31600Písník HrádekMuži - Masters D
27.06.2024150045Jurica Josef199800:40:03.12260M-MA00:23:23.800:16:39.31600Písník HrádekMuži - Masters A
27.06.20241500122Šourek Vítězslav197500:40:21.53340M-ME00:27:21.800:12:59.71600Písník HrádekMuži - Masters E
27.06.2024150053Mužíček Petr198000:40:36.14430M-MD00:22:46.900:17:49.22600Písník HrádekMuži - Masters D
27.06.2024150048Rejda Jan197000:41:21.35525M-MF00:27:26.000:13:55.31600Písník HrádekMuži - Masters F
27.06.2024150055Ryzner Jan195900:46:15.56622M-MI00:30:00.100:16:15.41600Písník HrádekMuži - Masters I
27.06.20241500102Cachová Martina197600:47:31.171100Ž-ME00:30:44.500:16:46.61210Písník HrádekŽeny - Masters E
27.06.2024150058Novák Viktor197600:47:31.58720M-ME00:31:05.100:16:26.42600Písník HrádekMuži - Masters E
27.06.20241500136Janouchová Jana196300:48:42.69260Ž-MH00:30:38.400:18:04.21210Písník HrádekŽeny - Masters H
13.06.2024500134Maloch Václav200800:10:57.81130M-mld00:06:52.100:04:05.71500Písník HrádekMuži - mladší dorost
13.06.20245009Ardelt Václav200700:12:19.82220M-mld00:07:44.400:04:35.42500Písník HrádekMuži - mladší dorost
13.06.202450015Potůčková Zlata201200:12:40.63130Ž-sž00:07:27.800:05:12.81310Písník HrádekŽeny - starší žáci
13.06.20245003Hejduková Marie201300:13:13.04220Ž-mž00:07:55.900:05:17.11310Písník HrádekŽeny - mladší žáci
13.06.2024500104Ždímal Jan201000:13:13.05315M-ka00:08:22.900:05:17.11500Písník HrádekMuži - kadeti
13.06.2024500135Flaška Daniel200900:14:56.36412M-ka00:10:13.400:04:42.92500Písník HrádekMuži - kadeti
13.06.202450074Málková Lenka197600:16:52.27315Ž-ME00:10:34.000:06:18.21310Písník HrádekŽeny - Masters E
13.06.202450078Málek Tomáš197400:21:25.88510M-MF00:14:41.800:06:44.01500Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.20241500130Protiva Marek198700:35:48.811100M-MC00:23:44.400:12:04.41500Písník HrádekMuži - Masters C
13.06.2024150080Jelínek Petr197800:37:00.82260M-MD00:22:59.400:14:01.41500Písník HrádekMuži - Masters D
13.06.2024150053Mužíček Petr198000:37:45.93340M-MD00:20:45.600:17:00.32500Písník HrádekMuži - Masters D
13.06.2024150030Němec Václav197300:38:34.54430M-MF00:23:16.000:15:18.51500Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.2024150048Rejda Jan197000:39:57.65525M-MF00:26:29.300:13:28.32500Písník HrádekMuži - Masters F
13.06.20241500102Cachová Martina197600:47:29.961100Ž-ME00:30:21.900:17:08.01210Písník HrádekŽeny - Masters E
13.06.2024150058Novák Viktor197600:47:30.27622M-ME00:31:38.200:15:52.01500Písník HrádekMuži - Masters E
13.06.20241500136Janouchová Jana196300:49:54.58260Ž-MH00:30:56.100:18:58.41210Písník HrádekŽeny - Masters H

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.