DatumMísto konání_____________TraťDopl.Start. čísloJméno_____________Vyplavaný časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.NeoprenBodyVýsledný čas1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__GEOOBCHOD CUP
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m135Kříž Matěj00:06:32,02003M-mld11112000:06:32,0Muži - mladší dorost
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m237Mittner Jakub00:06:33,02006M-sž21111600:06:33,0Muži - starší žáci
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m314Bartoš Kamil00:06:54,01982M-MC31111200:06:54,0Muži - Masters C
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m410Čejka Pavel00:07:18,01971M-ME41111000:07:18,0Muži - Masters EČejkovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m543Valníček Jakub00:07:31,01996M5111900:07:31,0Muži - samostatně
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m627Blechová Lucie00:08:20,02003Ž-mld1812000:08:20,0Ženy - mladší dorost
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m726Řezníčková Jana00:08:36,01974Ž-ME2811600:08:36,0Ženy - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m89Čejková Pavlína00:09:02,01973Ž-ME3821200:09:02,0Ženy - Masters EČejkovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m932Voženílek Miroslav00:09:41,01969M-MF6111800:09:41,0Muži - Masters FVoženda team
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m105Panuš Karel00:10:14,01974M-ME7112700:10:14,0Muži - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1144Turek Jan00:10:25,01995M8112600:10:25,0Muži - samostatně
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1245Pospíšilová Alžběta00:10:32,01996Ž4811000:10:32,0Ženy - samostatně
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1338Zeman Ondřej00:12:40,02008M-mž9111500:12:40,0Muži - mladší žáciZemanovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1439Zeman Zdeněk00:12:41,01975M-MD101114,500:12:41,0Muži - Masters DZemanovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1524Weissová Eleonora00:14:09,01953Ž-MI581900:14:09,0Ženy - Masters IWeissovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1616Kuřinová Jana00:14:55,01961Ž-MG681800:14:55,0Ženy - Masters GLosos
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1728Zachová Jana00:15:05,01974Ž-ME783700:15:05,0Ženy - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1830Voženílková Marie00:17:06,01974Ž-ME884600:17:06,0Ženy - Masters EVoženda team
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová500m1936Pšenička Jiří00:17:07,01946M-MJ11111400:17:07,0Muži - Masters J
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m117Ryzner Miroslav ml.00:20:02,02004M-ka11513000:20:02,0Muži - kadetiKostelec
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m234Hromadníková Kateřina00:22:19,01997Ž1213000:22:19,0Ženy - samostatně
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m329Jelínek Petr00:22:59,01978M-MD21512500:22:59,0Muži - Masters D
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m431Neumann Petr00:23:23,01970M-ME31512000:23:23,0Muži - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m511Voženílek Michal00:23:35,01972M-ME41521800:23:35,0Muži - Masters EVoženda team
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m623Dymák Petr00:23:40,01971M-ME51531700:23:40,0Muži - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m718Ryzner Miroslav00:24:11,01961M-MG61511600:24:11,0Muži - Masters GKostelec
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m821Ryzner Jan00:24:14,01959M-MH71511500:24:14,0Muži - Masters HKostelec
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m97Urban Michal00:25:11,01985M-MB81511400:25:11,0Muži - Masters B
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1022Kovář David00:27:29,01976M-MD91521300:27:29,0Muži - Masters D
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1119Hanuš Petr00:30:50,01964M-MG101521200:30:50,0Muži - Masters G
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1213Kubias Ondřej00:31:56,01974M-ME111541100:31:56,0Muži - Masters E
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1315Kuřina Jiří00:33:57,01960M-MG121531000:33:57,0Muži - Masters GLosos
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1433Říhová Blanka00:34:17,01960Ž-MG2212500:34:17,0Ženy - Masters G
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1512Hejkrlík Jiří00:35:48,01948M-MJ131519,500:35:48,0Muži - Masters J
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1625Weiss Josef00:38:44,01954M-MI14151900:38:44,0Muži - Masters IWeissovi
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1720Stoklasa Zbyněk00:39:41,01985M-MB151528,500:39:41,0Muži - Masters B
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová100m18Voženílková Klára00:05:52,02013Ž-nmž1111000:05:52,0Ženy - nejmladší žáciVoženda team
11.07.2019Písník Jezero – Stéblová100m211Voženílek Michal00:05:55,11972M-ME1111000:05:55,1Muži - Masters EVoženda team
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m124Bartoš Kamil00:06:40,31982M-MC1912000:06:40,300:06:40,3Muži - Masters C
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m225Andrle Vlastimil00:06:41,11982M-MC2921600:06:41,100:06:41,1Muži - Masters C
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m39Jaroš Jakub00:07:19,31985M-MB3911200:07:19,300:07:19,3Muži - Masters B
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m47Řezníčková Jana00:08:07,11974Ž-ME1412000:08:07,100:08:07,1Ženy - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m511Filip Lukáš00:08:42,21976M-MD4911000:08:42,200:08:42,2Muži - Masters D
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m66Jirásko Lubomír00:08:53,31971M-ME591900:08:53,300:08:53,3Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m732Panuš Karel00:09:25,11974M-ME692800:09:25,100:09:25,1Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m818Kubias Ondřej00:09:29,01974M-ME793700:09:29,000:09:29,0Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m95Dojčán Ivo00:10:57,41973M-ME894600:10:57,400:10:57,4Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1014Zachová Jana00:14:45,91974Ž-ME2421600:14:45,900:14:45,9Ženy - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1110Pšenička Jiří00:15:13,21946M-MJ991500:15:13,200:15:13,2Muži - Masters J
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1230Kuřinová Jana00:15:18,01961Ž-MG3411200:15:18,000:15:18,0Ženy - Masters GLosos
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1316Voženílková Marie00:17:23,81974Ž-ME4431000:17:23,800:17:23,8Ženy - Masters EVoženda team
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m113Mužíček Petr00:19:23,31980M-MC11513000:19:23,300:06:19,500:06:37,300:06:26,5Muži - Masters CMužíci
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m219Josefová Dominika00:19:31,01995Ž1313000:19:31,000:06:23,400:06:34,100:06:33,5Ženy - samostatně
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m315Salaj Lukáš00:19:48,51985M-MB21512500:19:48,500:06:22,300:06:38,000:06:48,2Muži - Masters B
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m421Čejka Pavel00:21:04,91971M-ME31512000:21:04,900:06:59,400:07:11,400:06:54,1Muži - Masters EČejkovi
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m528Němec Václav00:21:06,61973M-ME41521800:21:06,600:06:55,400:07:10,000:07:01,2Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m626Neumann Petr00:22:26,01970M-ME51531700:22:26,000:06:57,200:07:11,600:08:17,2Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m733Voženílek Michal00:23:07,51972M-ME61541600:23:07,500:07:34,500:07:48,200:07:44,8Muži - Masters EVoženda team
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m84Ryzner Miroslav00:23:26,81961M-MG71511500:23:26,800:07:37,800:07:48,900:08:00,1Muži - Masters GKostelec
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m92Rejda Jan00:23:29,41970M-ME81551400:23:29,400:07:44,000:07:51,100:07:54,3Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1027Urban Michal00:23:36,31985M-MB91521300:23:36,300:07:46,900:07:53,900:07:55,5Muži - Masters B
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m113Mittner Leoš00:23:44,21971M-ME101561200:23:44,200:07:40,500:08:03,400:08:00,3Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m128Pavelka Marek00:24:07,31988M-MB111531100:24:07,300:07:26,800:08:22,300:08:18,2Muži - Masters B
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1317Ryzner Jan00:25:16,91959M-MH121511000:25:16,900:08:17,100:08:31,900:08:27,9Muži - Masters HKostelec
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m141Kratochvíl Ladislav00:25:24,11970M-ME131579,500:25:24,100:08:13,600:08:31,900:08:38,6Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1522Čejková Pavlína00:28:26,51973Ž-ME2312500:28:26,500:09:33,000:08:56,500:09:57,0Ženy - Masters EČejkovi
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1629Kuřina Jiří00:32:33,11960M-MG14152900:32:33,100:10:33,300:10:44,800:11:15,0Muži - Masters GLosos
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1731Hejkrlík Jiří00:33:50,11948M-MJ151518,500:33:50,100:11:07,100:11:56,000:10:47,0Muži - Masters J
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1820Říhová Blanka00:33:57,61960Ž-MG3312000:33:57,600:10:58,200:11:33,100:11:26,3Ženy - Masters G
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m123Zeman Ondřej00:02:21,02008M-mž1411000:02:21,000:02:21,0Muži - mladší žáciZemani
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m235Zemanová Klára00:03:29,12012Ž-nmž1211000:03:29,100:03:29,1Ženy - nejmladší žáciZemani
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m312Mužíček Jakub00:04:32,72012M-nmž241800:04:32,700:04:32,7Muži - nejmladší žáciMužíci
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m413Mužíček Petr00:04:33,71980M-MC341600:04:33,700:04:33,7Muži - Masters CMužíci
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m534Voženílková Klára00:04:43,92013Ž-nmž222800:04:43,900:04:43,9Ženy - nejmladší žáciVoženda team
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m633Voženílek Michal00:04:44,91972M-ME441500:04:44,900:04:44,9Muži - Masters EVoženda team
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m131Kříž Matěj00:06:38,82003M-mld1812000:06:38,800:06:38,8Muži - mladší dorost
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m220Čejka Pavel00:07:29,61971M-ME2811600:07:29,600:07:29,6Muži - Masters EČejkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m327Adamíková Barbora00:07:47,12008Ž-mž1612000:07:47,100:07:47,1Ženy - mladší žáciAdamíkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m433Knotek Jan00:08:04,61996M3811200:08:04,600:08:04,6Muži - samostatně
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m532Černý Jan00:09:08,11975M-MD4811000:09:08,100:09:08,1Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m611Filip Lukáš00:09:09,61976M-MD582900:09:09,600:09:09,6Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m739Čejková Pavlína00:09:16,61973Ž-ME2611600:09:16,600:09:16,6Ženy - Masters EČejkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m83Jonáš Radek00:10:09,01976M-MD683800:10:09,000:10:09,0Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m96Panuš Karel00:10:22,31974M-ME782700:10:22,300:10:22,3Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1022Dojčán Ivo00:11:30,01973M-ME883600:11:30,000:11:30,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1118Weissová Eleonora00:14:04,91953Ž-MI3611200:14:04,900:14:04,9Ženy - Masters IWeissovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m127Zachová Jana00:14:59,31974Ž-ME4621000:14:59,300:14:59,3Ženy - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m135Kuřinová Jana00:15:23,41961Ž-MG561900:15:23,400:15:23,4Ženy - Masters GLosos
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m1440Voženílková Marie00:18:07,71974Ž-ME663800:18:07,700:18:07,7Ženy - Masters EVoženda team
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m115Mužíček Petr00:20:52,21980M-MC11813000:20:52,200:06:26,500:07:04,300:07:21,4Muži - Masters CMužíci
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m221Salaj Lukáš00:21:16,41985M-MB21812500:21:16,400:06:44,600:07:17,800:07:14,0Muži - Masters B
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m335Němec Václav00:21:46,41973M-ME31812000:21:46,400:06:53,800:07:29,600:07:23,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m419Neumann Petr00:21:53,71970M-ME41821800:21:53,700:06:56,500:07:30,300:07:26,9Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m538Voženílek Michal00:23:51,01972M-ME51831700:23:51,000:07:50,500:08:05,800:07:54,7Muži - Masters EVoženda team
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m634Jelínek Petr00:23:56,71978M-MD61811600:23:56,700:07:45,400:08:06,900:08:04,4Muži - Masters DKostelec
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m726Sejkora Jan00:24:11,21985M-MB71821500:24:11,200:07:43,700:08:16,700:08:10,8Muži - Masters B
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m813Rejda Jan00:24:25,91970M-ME81841400:24:25,900:07:53,700:08:10,200:08:22,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m925Ouhrabková Dana00:24:43,51974Ž-ME1413000:24:43,500:08:02,000:08:21,500:08:20,0Ženy - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m108Ryzner Jan00:24:48,71959M-MH91811300:24:48,700:08:04,700:08:22,100:08:21,9Muži - Masters HKostelec
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1112Ryzner Miroslav00:24:51,41961M-MG101811200:24:51,400:08:09,200:08:24,200:08:18,0Muži - Masters GKostelec
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1236Mittner Leoš00:25:59,01971M-ME111851100:25:59,000:08:24,500:08:45,500:08:49,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1337Novotný Zdeněk00:26:08,51972M-ME121861000:26:08,500:07:58,500:08:53,000:09:17,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1417Novák Viktor00:29:02,31976M-MD131829,500:29:02,300:09:15,200:09:49,700:09:57,4Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m151Pohanková Gabriela00:30:01,81984Ž-MC2412500:30:01,800:09:35,200:10:05,600:10:21,0Ženy - Masters C
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m162Benedová Lenka00:31:23,31985Ž-MB3412000:31:23,300:09:55,300:10:37,100:10:50,9Ženy - Masters B
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m179Beňo Richard00:32:38,81968M-MF14181900:32:38,800:10:31,500:11:07,800:10:59,5Muži - Masters F
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1824Hejtmánek Dušan00:32:46,01972M-ME151878,500:32:46,000:10:23,300:11:04,000:11:18,7Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m194Kuřina Jiří00:33:36,01960M-MG16182800:33:36,000:10:33,400:11:26,900:11:35,7Muži - Masters GLosos
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m2010Říhová Blanka00:34:55,81960Ž-MG4411800:34:55,800:10:50,400:11:57,600:12:07,8Ženy - Masters G
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m2123Hejkrlík Jiří00:35:20,01948M-MJ171817,500:35:20,000:10:54,500:12:26,900:11:58,6Muži - Masters J
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová1500m2216Weiss Josef00:37:58,51954M-MI18181700:37:58,500:12:20,000:12:43,800:12:54,7Muži - Masters IWeissovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m127Adamíková Barbora00:01:35,62008Ž-mž1311000:01:35,600:01:35,6Ženy - mladší žáciAdamíkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m230Zeman Ondřej00:02:25,32008M-mž1211000:02:25,300:02:25,3Muži - mladší žáci
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m329Špásová Anna00:02:51,02010Ž-nmž231800:02:51,000:02:51,0Ženy - nejmladší žáciAdamíkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m428Adamíková Kája00:03:45,02010Ž-nmž332600:03:45,000:03:45,0Ženy - nejmladší žáciAdamíkovi
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová100m514Mužíček Jakub00:04:10,12012M-nmž221800:04:10,100:04:10,1Muži - nejmladší žáciMužíci
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m125Marek Jakub00:06:06,02003M-mld1912000:06:06,000:06:06,0Muži - mladší dorostMarkovi
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m218Kříž Matěj00:06:07,72003M-mld292ANO1600:06:37,100:06:07,7Muži - mladší dorost
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m38Bača Matyáš00:06:09,82004M-ka391ANO1200:06:39,400:06:09,8Muži - kadetiBačovi
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m423Dvořáková Petra00:06:50,72005Ž-ka1101ANO2000:07:23,600:06:50,7Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m529Ptáčková Lucie00:07:06,12004Ž-ka2102ANO1600:07:40,200:07:06,1Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m620Maixnerová Eliška00:07:19,12004Ž-ka3103ANO1200:07:54,200:07:19,1Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m77Bača Jan00:07:41,61976M-MD691ANO800:08:18,500:07:41,6Muži - Masters DBačovi
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m85Čejka Pavel00:07:44,71971M-ME4911000:07:44,700:07:44,7Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m922Pařík Ondřej00:08:08,71983M-MC591900:08:08,700:08:08,7Muži - Masters C
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m102Řezníčková Jana00:08:27,11974Ž-ME5101ANO900:09:07,700:08:27,1Ženy - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1130Blechová Lucie00:08:30,22003Ž-mld41011000:08:30,200:08:30,2Ženy - mladší dorost
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1232Černý Jan00:08:42,11975M-MD792ANO700:09:23,900:08:42,1Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1311Lukáč Filip00:08:58,61976M-MD893ANO600:09:41,700:08:58,6Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m144Panuš Karel00:09:42,81974M-ME992500:09:42,800:09:42,8Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1516Pohanková Gabriela00:10:23,11984Ž-MC6101800:10:23,100:10:23,1Ženy - Masters C
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1615Weissová Eleonora00:14:30,71953Ž-MI7101700:14:30,700:14:30,7Ženy - Masters IWeissovi
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m173Zachová Jana00:15:30,21974Ž-ME8102600:15:30,200:15:30,2Ženy - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1813Kuřinová Jana00:16:00,41961Ž-MG9101500:16:00,400:16:00,4Ženy - Masters G
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1933Voženílková Marie00:18:57,31974Ž-ME101034,500:18:57,300:18:57,3Ženy - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m19Zelená Eliška00:19:24,51998Ž111ANO3000:20:57,700:06:23,500:06:25,800:06:35,2Ženy - samostatně
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m217Mužíček Petr00:19:53,91980M-MC11213000:19:53,900:06:27,700:06:31,900:06:54,3Muži - Masters C
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m328Jurica Josef00:20:53,11998M21212500:20:53,100:06:26,800:07:17,500:07:08,8Muži - samostatně
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m421Matěna Petr00:20:57,61962M-MG31212000:20:57,600:06:47,100:07:04,900:07:05,6Muži - Masters G
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m527Němec Václav00:21:38,51973M-ME41211800:21:38,500:06:49,900:07:24,000:07:24,6Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m619Neumann Petr00:21:58,01970M-ME51221700:21:58,000:06:52,700:07:25,500:07:39,8Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m76Dymák Petr00:23:50,41971M-ME61231600:23:50,400:07:48,700:08:04,600:07:57,1Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m824Ryzner Jan00:23:54,11959M-MH7121ANO1500:25:48,800:07:49,600:08:06,800:07:57,7Muži - Masters H
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m91Knotek Jan00:27:09,81996M81221400:27:09,800:08:43,900:09:07,200:09:18,7Muži - samostatně
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1012Kovář David00:27:30,01976M-MD91211300:27:30,000:09:02,700:09:12,200:09:15,1Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1110Beňo Richard00:29:28,71968M-MF10121ANO1200:31:50,200:09:25,200:09:53,400:10:10,1Muži - Masters F
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1231Hejkrlík Jiří00:37:14,91948M-MJ111211100:37:14,900:11:49,300:12:24,100:13:01,5Muži - Masters J
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová1500m1314Weiss Josef00:38:04,11954M-MI121211000:38:04,100:12:24,300:12:37,600:13:02,2Muži - Masters IWeissovi
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová100m126Marek Lukáš00:01:51,72007M-sž1111000:01:51,700:01:51,7Muži - starší žáciMarkovi
16.05.2019Bazén Pardubice500m143Němec Václav00:06:58,71973M-ME11312000:06:58,700:01:17,400:01:22,100:01:25,600:01:26,200:01:27,5Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m245Mužíček Petr00:07:00,01980M-MC21311600:07:00,000:01:21,600:01:24,000:01:27,000:01:27,400:01:19,9Muži - Masters CMužíci
16.05.2019Bazén Pardubice500m397Neznámý vojín00:07:01,82000M-sd31311200:07:01,800:01:19,300:01:24,500:01:26,600:01:27,100:01:24,3Muži - starší dorost
16.05.2019Bazén Pardubice500m474Hromadníková Kateřina00:07:06,91997Ž1412000:07:06,900:01:20,200:01:25,600:01:26,700:01:27,900:01:26,5Ženy - samostatně
16.05.2019Bazén Pardubice500m566Dymák Petr00:07:53,51971M-ME41321000:07:53,500:01:22,500:01:33,300:01:37,800:01:41,200:01:38,7Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m611Knotek Josef00:08:09,32001M-sd5132900:08:09,300:01:27,300:01:36,900:01:40,200:01:40,700:01:44,2Muži - starší dorost
16.05.2019Bazén Pardubice500m798Ouhrabková Dana00:08:14,71974Ž-ME2411600:08:14,700:01:32,100:01:40,100:01:42,600:01:40,400:01:39,5Ženy - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m875Řezníčková Jana00:08:22,31974Ž-ME3421200:08:22,300:01:29,000:01:43,000:01:43,200:01:43,900:01:43,2Ženy - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m959Mittner Leoš00:08:27,31971M-ME6133800:08:27,300:01:25,400:01:47,100:01:46,600:01:45,900:01:42,4Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m1025Švára Jan00:08:40,81974M-ME7134700:08:40,800:01:34,600:01:42,800:01:48,200:01:49,800:01:45,5Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice500m1199Horký Jiří00:08:49,31959M-MH8131600:08:49,300:01:38,800:01:49,400:01:49,000:01:49,200:01:42,9Muži - Masters H
16.05.2019Bazén Pardubice500m123Ryzner Jan00:08:55,21959M-MH9132500:08:55,200:01:37,300:01:54,300:01:45,000:01:55,700:01:42,9Muži - Masters H
16.05.2019Bazén Pardubice500m1364Knotek Jan00:08:57,11996M101314,500:08:57,100:01:38,700:01:49,300:01:51,100:01:50,100:01:48,0Muži - samostatně
16.05.2019Bazén Pardubice500m1453Radek Jonáš00:11:34,71976M-MD11131400:11:34,700:01:58,900:02:22,300:02:24,800:02:26,600:02:22,2Muži - Masters D
16.05.2019Bazén Pardubice500m1573Hejkrlík Jiří00:12:05,21948M-MJ121313,500:12:05,200:02:14,800:02:23,400:02:34,600:02:27,300:02:25,1Muži - Masters J
16.05.2019Bazén Pardubice500m1621Pšenička Jiří00:17:03,21946M-MJ13132300:17:03,200:03:52,500:02:49,800:03:32,900:03:27,200:03:20,8Muži - Masters J
16.05.2019Bazén Pardubice500m1757Zachová Jana00:17:19,81974Ž-ME4431000:17:19,800:03:07,700:03:32,700:03:33,800:03:36,900:03:28,8Ženy - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m143Němec Václav00:01:13,81973M-ME1811000:01:13,800:01:13,8Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m274Hromadníková Kateřina00:01:16,41997Ž1311000:01:16,400:01:16,4Ženy - samostatně
16.05.2019Bazén Pardubice100m359Mittner Leoš00:01:20,91971M-ME282800:01:20,900:01:20,9Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m475Řezníčková Jana00:01:22,81974Ž-ME231800:01:22,800:01:22,8Ženy - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m566Dymák Petr00:01:29,71971M-ME383600:01:29,700:01:29,7Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m63Ryzner Jan00:01:35,11959M-MH481500:01:35,100:01:35,1Muži - Masters H
16.05.2019Bazén Pardubice100m753Radek Jonáš00:01:51,21976M-MD5814,500:01:51,200:01:51,2Muži - Masters D
16.05.2019Bazén Pardubice100m873Hejkrlík Jiří00:02:04,11948M-MJ681400:02:04,100:02:04,1Muži - Masters J
16.05.2019Bazén Pardubice100m957Zachová Jana00:03:17,21974Ž-ME332600:03:17,200:03:17,2Ženy - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m1025Švára Jan00:03:32,31974M-ME7843,500:03:32,300:03:32,3Muži - Masters E
16.05.2019Bazén Pardubice100m1132Mužíček Jakub00:04:04,72012M-nmž881300:04:04,700:04:04,7Muži - nejmladší žáciMužíci
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m179Mužíček Petr00:06:40,31980M-MC1612000:06:40,300:00:38,400:00:39,900:00:40,300:00:40,400:00:39,500:00:40,400:00:41,400:00:40,100:00:40,100:00:39,9Muži - Masters CMužíci
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m268Rucký Aleš00:06:54,31971M-ME2611600:06:54,300:00:39,000:00:39,600:00:40,200:00:40,800:00:41,200:00:42,300:00:42,400:00:42,500:00:43,500:00:42,9Muži - Masters E
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m340Hromadníková Kateřina00:07:08,91997Ž1212000:07:08,900:00:41,200:00:42,200:00:43,100:00:44,000:00:43,100:00:43,100:00:43,200:00:44,200:00:43,700:00:41,1Ženy - samostatně
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m411Knotek Josef00:07:38,32001M-sd3611200:07:38,300:00:39,400:00:43,100:00:46,100:00:46,500:00:46,900:00:47,500:00:47,400:00:47,400:00:49,000:00:45,0Muži - starší dorost
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m577Řezníčková Jana00:08:17,51974Ž-ME2211600:08:17,500:00:46,600:00:48,400:00:50,000:00:50,000:00:50,200:00:49,800:00:51,000:00:51,000:00:51,000:00:49,5Ženy - Masters E
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m676Knotek Jan00:08:38,01996M4611000:08:38,000:00:44,400:00:50,200:00:52,800:00:52,800:00:52,600:00:53,000:00:53,500:00:52,400:00:54,800:00:51,5Muži - samostatně
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m763Jelínek Jaroslav00:09:31,71951M-MI561900:09:31,700:00:50,500:00:53,400:00:57,800:00:58,500:00:59,200:00:59,500:00:59,400:00:59,500:01:00,600:00:53,3Muži - Masters I
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto500m871Hejkrlík Jiří00:11:57,21948M-MJ661800:11:57,200:01:06,000:01:10,000:01:13,100:01:13,900:01:12,600:01:12,600:01:11,900:01:13,000:01:13,100:01:11,0Muži - Masters J
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m140Hromadníková Kateřina00:01:13,91997Ž1211000:01:13,900:00:35,400:00:38,5Ženy - samostatně
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m268Rucký Aleš00:01:13,91971M-ME1511000:01:13,900:00:36,800:00:37,1Muži - Masters E
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m311Knotek Josef00:01:23,22001M-sd251800:01:23,200:00:39,500:00:43,7Muži - starší dorost
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m477Řezníčková Jana00:01:25,01974Ž-ME221800:01:25,000:00:41,100:00:43,9Ženy - Masters E
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m576Knotek Jan00:01:29,41996M351600:01:29,400:00:42,500:00:46,9Muži - samostatně
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m663Jelínek Jaroslav00:01:34,61951M-MI451500:01:34,600:00:45,200:00:49,4Muži - Masters I
02.05.2019Bazén Vysoké Mýto100m778Mužíček Jakub00:03:57,02012M-nmž5514,500:03:57,000:01:45,200:02:11,8Muži - nejmladší žáciMužíci

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.