Průběžné bodování po ukončení závodu dne 11.7.2019.
Jméno_____________RočníkKategoriePořadí M/ŽPořadí v kategoriiBodyBody z 6 startůPočet startůNaplavané KmKm před fináleKategorie_slovem__
Mužíček Petr1980M-MC1113213265,65,6Muži - Masters C
Němec Václav1973M-ME21868655,15,1Muži - Masters E
Neumann Petr1970M-ME327272466Muži - Masters E
Voženílek Michal1972M-ME43666654,74,7Muži - Masters E
Ryzner Jan1959M-MH51636366,66,6Muži - Masters H
Čejka Pavel1971M-ME645656433Muži - Masters E
Kříž Matěj2003M-mld71565631,51,5Muži - mladší dorost
Salaj Lukáš1985M-MB815050233Muži - Masters B
Dymák Petr1971M-ME95494943,63,6Muži - Masters E
Hejkrlík Jiří1948M-MJ1015248,577,17,1Muži - Masters J
Knotek Jan1996M11146,546,553,13,1Muži - samostatně
Ryzner Miroslav1961M-MG121434334,54,5Muži - Masters G
Jelínek Petr1978M-MD1314141233Muži - Masters D
Mittner Leoš1971M-ME146393943,63,6Muži - Masters E
Bartoš Kamil1982M-MC1523232211Muži - Masters C
Ryzner Miroslav ml.2004M-ka161303011,51,5Muži - kadeti
Knotek Josef2001M-sd171292931,11,1Muži - starší dorost
Rejda Jan1970M-ME1872828233Muži - Masters E
Urban Michal1985M-MB1922727233Muži - Masters B
Panuš Karel1974M-ME2082727422Muži - Masters E
Kuřina Jiří1960M-MG212272734,54,5Muži - Masters G
Kovář David1976M-MD2222626233Muži - Masters D
Rucký Aleš1971M-ME239262620,60,6Muži - Masters E
Weiss Josef1954M-MI241262634,54,5Muži - Masters I
Zeman Ondřej2008M-mž251252530,70,7Muži - mladší žáci
Jurica Josef1998M262252511,51,5Muži - samostatně
Mužíček Jakub2012M-nmž27123,523,540,40,4Muži - nejmladší žáci
Beňo Richard1968M-MF2812121233Muži - Masters F
Matěna Petr1962M-MG293202011,51,5Muži - Masters G
Marek Jakub2003M-mld302202010,50,5Muži - mladší dorost
Filip Lukáš1976M-MD3131919211Muži - Masters D
Kubias Ondřej1974M-ME32101818222Muži - Masters E
Černý Jan1975M-MD3341717211Muži - Masters D
Andrle Vlastimil1982M-MC343161610,50,5Muži - Masters C
Mittner Jakub2006M-sž351161610,50,5Muži - starší žáci
Sejkora Jan1985M-MB363151511,51,5Muži - Masters B
Jelínek Jaroslav1951M-MI372141420,60,6Muži - Masters I
Bača Matyáš2004M-ka382121210,50,5Muži - kadeti
Jaroš Jakub1985M-MB394121210,50,5Muži - Masters B
Dojčán Ivo1973M-ME40111212211Muži - Masters E
Hanuš Petr1964M-MG414121211,51,5Muži - Masters G
Pšenička Jiří1946M-MJ422121231,51,5Muži - Masters J
Neznámý vojín2000M-sd432121210,50,5Muži - starší dorost
Pavelka Marek1988M-MB445111111,51,5Muži - Masters B
Švára Jan1974M-ME451210,510,520,60,6Muži - Masters E
Novotný Zdeněk1972M-ME4613101011,51,5Muži - Masters E
Marek Lukáš2007M-sž472101010,10,1Muži - starší žáci
Novák Viktor1976M-MD4859,59,511,51,5Muži - Masters D
Kratochvíl Ladislav1970M-ME49149,59,511,51,5Muži - Masters E
Pařík Ondřej1983M-MC5049910,50,5Muži - Masters C
Jirásko Lubomír1971M-ME51159910,50,5Muži - Masters E
Valníček Jakub1996M5239910,50,5Muži - samostatně
Stoklasa Zbyněk1985M-MB5368,58,511,51,5Muži - Masters B
Radek Jonáš1976M-MD5468,58,520,60,6Muži - Masters D
Hejtmánek Dušan1972M-ME55168,58,511,51,5Muži - Masters E
Bača Jan1976M-MD5678810,50,5Muži - Masters D
Jonáš Radek1976M-MD5788810,50,5Muži - Masters D
Voženílek Miroslav1969M-MF5828810,50,5Muži - Masters F
Lukáč Filip1976M-MD5996610,50,5Muži - Masters D
Horký Jiří1959M-MH6026610,50,5Muži - Masters H
Turek Jan1995M6146610,50,5Muži - samostatně
Zeman Zdeněk1975M-MD62104,54,510,50,5Muži - Masters D
Hromadníková Kateřina1997Ž11909052,72,7Ženy - samostatně
Řezníčková Jana1974Ž-ME21898172,72,7Ženy - Masters E
Říhová Blanka1960Ž-MG31636334,54,5Ženy - Masters G
Zachová Jana1974Ž-ME42555562,62,6Ženy - Masters E
Čejková Pavlína1973Ž-ME53535332,52,5Ženy - Masters E
Ouhrabková Dana1974Ž-ME644646222Ženy - Masters E
Kuřinová Jana1961Ž-MG723434422Ženy - Masters G
Pohanková Gabriela1984Ž-MC813333222Ženy - Masters C
Blechová Lucie2003Ž-mld913030211Ženy - mladší dorost
Adamíková Barbora2008Ž-mž101303020,60,6Ženy - mladší žáci
Josefová Dominika1995Ž112303011,51,5Ženy - samostatně
Zelená Eliška1998Ž123303011,51,5Ženy - samostatně
Voženílková Marie1974Ž-ME13528,528,5422Ženy - Masters E
Weissová Eleonora1953Ž-MI141282831,51,5Ženy - Masters I
Dvořáková Petra2005Ž-ka151202010,50,5Ženy - kadeti
Benedová Lenka1985Ž-MB161202011,51,5Ženy - Masters B
Voženílková Klára2013Ž-nmž171181820,20,2Ženy - nejmladší žáci
Ptáčková Lucie2004Ž-ka182161610,50,5Ženy - kadeti
Maixnerová Eliška2004Ž-ka193121210,50,5Ženy - kadeti
Zemanová Klára2012Ž-nmž202101010,10,1Ženy - nejmladší žáci
Pospíšilová Alžběta1996Ž214101010,50,5Ženy - samostatně
Špásová Anna2010Ž-nmž2238810,10,1Ženy - nejmladší žáci
Adamíková Kája2010Ž-nmž2346610,10,1Ženy - nejmladší žáci

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro kategorii M-sd.
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií