DatumMísto konání_____________TraťDopl.Start. čísloJméno_____________Vyplavaný časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.NeoprenBodyVýsledný čas1. kolo2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__GEOOBCHOD CUP
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m153Mužíček Petr00:07:22,71980M-MD1712000:07:22,700:07:22,7Muži - Masters DMužíci
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m2115Pojda Lukáš00:09:52,51975M-ME2711600:09:52,500:09:52,5Muži - Masters E
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m3101Bohm Matyáš00:10:25,72010M-sž3711200:10:25,700:10:25,7Muži - starší žáci
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m451Koreček Richard00:11:28,91976M-ME4721000:11:28,900:11:28,9Muži - Masters EKorečkovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m529Hejkrlík Jiří00:14:46,11948M-MJ571900:14:46,100:14:46,1Muži - Masters J
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m620Nádherová Hana00:14:57,71968Ž-MF1212000:14:57,700:14:57,7Ženy - Masters FNádherovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m7110Bělohoubek Petr00:15:00,71972M-MF671800:15:00,700:15:00,7Muži - Masters F
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m814Nádhera Petr00:15:03,21967M-MG771700:15:03,200:15:03,2Muži - Masters GNádherovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová500m9108Voženílková Marie00:20:23,01974Ž-ME2211600:20:23,000:20:23,0Ženy - Masters EVoženda team
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m131Hromadníková Kateřina00:24:55,21997Ž-MA11013000:24:55,200:00:00,000:00:00,000:24:55,2Ženy - Masters A
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m271Čejka Pavel00:25:05,61971M-MF11313000:25:05,600:00:00,000:00:00,000:25:05,6Muži - Masters FČejkovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m380Jelínek Petr00:25:37,01978M-MD21312500:25:37,000:00:00,000:00:00,000:25:37,0Muži - Masters DKostelec
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m436Urban Michal00:26:24,91985M-MC31312000:26:24,900:00:00,000:00:00,000:26:24,9Muži - Masters C
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m557Ryzner Miroslav00:26:31,21961M-MH41311800:26:31,200:00:00,000:00:00,000:26:31,2Muži - Masters HKostelec
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m693Dvořáčková Gábina00:27:49,52008Ž-ka21012500:27:49,500:00:00,000:00:00,000:27:49,5Ženy - kadeti
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m779Pavlíčková Hana00:28:00,21997Ž-MA31022000:28:00,200:00:00,000:00:00,000:28:00,2Ženy - Masters A
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m835Řezníčková Jana00:28:06,01974Ž-ME41011800:28:06,000:00:00,000:00:00,000:28:06,0Ženy - Masters E
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m948Rejda Jan00:29:05,91970M-MF51321700:29:05,900:00:00,000:00:00,000:29:05,9Muži - Masters F
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m10102Cachová Martina00:32:51,91976Ž-ME51021700:32:51,900:00:00,000:00:00,000:32:51,9Ženy - Masters E
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1158Novák Viktor00:32:53,71976M-ME61311600:32:53,700:00:00,000:00:00,000:32:53,7Muži - Masters ENovákovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m127Novotný Zdeněk00:33:20,41972M-MF71331500:33:20,400:00:00,000:00:00,000:33:20,4Muži - Masters FNovotní
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1361Zeman Zdeněk00:33:44,91975M-ME81321400:33:44,900:00:00,000:00:00,000:33:44,9Muži - Masters EZemanovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1447Šafařík Vít00:33:49,81972M-MF91341300:33:49,800:00:00,000:00:00,000:33:49,8Muži - Masters F
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1555Ryzner Jan00:36:55,21959M-MH101321200:36:55,200:00:00,000:00:00,000:36:55,2Muži - Masters HKostelec
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1628Mašková Kateřina00:36:57,21960Ž-MH61011600:36:57,200:00:00,000:00:00,000:36:57,2Ženy - Masters HKostelec
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m17112Avramová Pavla st.00:37:36,31971Ž-MF71011500:37:36,300:00:00,000:00:00,000:37:36,3Ženy - Masters FAvramovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1894Avramov Valentýn00:37:41,11972M-MF111351100:37:41,100:00:00,000:00:00,000:37:41,1Muži - Masters FAvramovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1962Zeman Ondřej00:38:49,22008M-ka121311000:38:49,200:00:00,000:00:00,000:38:49,2Muži - kadetiZemanovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2064Zemanová Klára00:38:53,22012Ž-mž81011400:38:53,200:00:00,000:00:00,000:38:53,2Ženy - mladší žáciZemanovi
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m21116Zajíčková Hana00:38:54,01967Ž-MG91011300:38:54,000:00:00,000:00:00,000:38:54,0Ženy - Masters G
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2292Demlová Alena00:40:49,01971Ž-MF101021200:40:49,000:00:00,000:00:00,000:40:49,0Ženy - Masters F
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová1500m231Pšenička Jiří00:59:23,41946M-MK131319,500:59:23,400:00:00,000:00:00,000:59:23,4Muži - Masters K
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová100m17Novotný Zdeněk00:00:00,01972M-MF1211000:00:00,000:00:00,0Muži - Masters FNovotní
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová100m236Urban Michal00:00:00,01985M-MC221800:00:00,000:00:00,0Muži - Masters C
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová100m379Pavlíčková Hana00:00:00,01997Ž-MA1211000:00:00,000:00:00,0Ženy - Masters A
04.08.2022Písník Jezero – Stéblová100m493Dvořáčková Gábina00:00:00,02008Ž-ka221800:00:00,000:00:00,0Ženy - kadeti
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m144Bartoš Kamil00:07:44,31982M-MD11212000:07:44,300:07:44,3Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m265Andrle Vlastimil00:08:05,11982M-MD21221600:08:05,100:08:05,1Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m353Mužíček Petr00:09:05,01980M-MD31231200:09:05,000:09:05,0Muži - Masters DMužíci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m473Málek Jan00:09:15,12010M-sž41211000:09:15,100:09:15,1Muži - starší žáciMálkovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m5101Bohm Matyáš00:10:40,62010M-sž5122900:10:40,600:10:40,6Muži - starší žáci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m685Flaška Filip00:11:22,52011M-mž6121800:11:22,500:11:22,5Muži - mladší žáci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m751Koreček Richard00:12:21,11976M-ME7121700:12:21,100:12:21,1Muži - Masters EKorečkovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m874Málková Lenka00:12:26,51976Ž-ME1112000:12:26,500:12:26,5Ženy - Masters EMálkovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m986Mužíček Jakub00:15:27,52012M-mž8122600:15:27,500:15:27,5Muži - mladší žáciMužíci
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m10110Bělohoubek Petr00:15:29,11972M-MF9121500:15:29,100:15:29,1Muži - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m1129Hejkrlík Jiří00:16:20,61948M-MJ101214,500:16:20,600:16:20,6Muži - Masters J
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m1278Málek Tomáš00:16:45,11974M-ME11122400:16:45,100:16:45,1Muži - Masters EMálkovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m131Pšenička Jiří00:19:34,91946M-MK121213,500:19:34,900:19:34,9Muži - Masters K
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m130Němec Václav00:26:26,51973M-ME11813000:26:26,500:00:00,000:00:00,000:26:26,5Muži - Masters E
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m291Dymák Petr00:27:42,31971M-MF21812500:27:42,300:00:00,000:00:00,000:27:42,3Muži - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m336Urban Michal00:28:11,71985M-MC31812000:28:11,700:00:00,000:00:00,000:28:11,7Muži - Masters C
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m422Mittner Leoš00:29:36,51971M-MF41821800:29:36,500:00:00,000:00:00,000:29:36,5Muži - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m557Ryzner Miroslav00:29:55,01961M-MH51811700:29:55,000:00:00,000:00:00,000:29:55,0Muži - Masters HKostelec
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m648Rejda Jan00:30:32,51970M-MF61831600:30:32,500:00:00,000:00:00,000:30:32,5Muži - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m7100Kovář David00:31:10,81976M-ME71821500:31:10,800:00:00,000:00:00,000:31:10,8Muži - Masters E
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m893Dvořáčková Gábina00:31:49,12008Ž-ka1413000:31:49,100:00:00,000:00:00,000:31:49,1Ženy - kadeti
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m9111Hejkrlík Filip00:32:26,41979M-MD81811400:32:26,400:00:00,000:00:00,000:32:26,4Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1055Ryzner Jan00:33:04,91959M-MH91821300:33:04,900:00:00,000:00:00,000:33:04,9Muži - Masters HKostelec
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1197Kratochvíl Ladislav00:33:42,81970M-MF101841200:33:42,800:00:00,000:00:00,000:33:42,8Muži - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m127Novotný Zdeněk00:34:20,51972M-MF111851100:34:20,500:00:00,000:00:00,000:34:20,5Muži - Masters FNovotní
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1358Novák Viktor00:34:58,71976M-ME121831000:34:58,700:00:00,000:00:00,000:34:58,7Muži - Masters ENovákovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m14113Šutera Josef00:35:37,21979M-MD131829,500:35:37,200:00:00,000:00:00,000:35:37,2Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1561Zeman Zdeněk00:36:52,61975M-ME14184900:36:52,600:00:00,000:00:00,000:36:52,6Muži - Masters EZemanovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m16112Avramová Pavla st.00:37:31,21971Ž-MF2412500:37:31,200:00:00,000:00:00,000:37:31,2Ženy - Masters FAvramovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1794Avramov Valentýn00:38:08,61972M-MF151868,500:38:08,600:00:00,000:00:00,000:38:08,6Muži - Masters FAvramovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m18114Beneš Milan00:38:46,91978M-MD16183800:38:46,900:00:00,000:00:00,000:38:46,9Muži - Masters D
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1962Zeman Ondřej00:39:32,82008M-ka171817,500:39:32,800:00:00,000:00:00,000:39:32,8Muži - kadetiZemanovi
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2028Mašková Kateřina00:40:01,41960Ž-MH3412000:40:01,400:00:00,000:00:00,000:40:01,4Ženy - Masters HKostelec
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2192Demlová Alena00:40:03,41971Ž-MF4421800:40:03,400:00:00,000:00:00,000:40:03,4Ženy - Masters F
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2266Hudský Kamil00:42:03,71973M-ME18185700:42:03,700:00:00,000:00:00,000:42:03,7Muži - Masters E
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m136Urban Michal00:01:40,01985M-MC1211000:01:40,000:01:40,0Muži - Masters C
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m27Novotný Zdeněk00:01:59,51972M-MF221800:01:59,500:01:59,5Muži - Masters FNovotní
21.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m393Dvořáčková Gábina00:02:30,22008Ž-ka1111000:02:30,200:02:30,2Ženy - kadeti
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m144Bartoš Kamil00:07:34,41982M-MD1612000:07:34,400:07:34,4Muži - Masters D
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m273Málek Jan00:08:52,12010M-sž2611600:08:52,100:08:52,1Muži - starší žáciMálkovi
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m3109Voženílek Miroslav00:11:17,01969M-MF3611200:11:17,000:11:17,0Muži - Masters FVoženda team
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m451Koreček Richard00:11:27,31976M-ME4611000:11:27,300:11:27,3Muži - Masters EKorečkovi
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m574Málková Lenka00:11:29,21976Ž-ME1212000:11:29,200:11:29,2Ženy - Masters EMálkovi
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m6110Bělohoubek Petr00:14:35,31972M-MF562900:14:35,300:14:35,3Muži - Masters F
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m71Pšenička Jiří00:17:25,11946M-MK661800:17:25,100:17:25,1Muži - Masters K
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová500m8108Voženílková Marie00:21:12,01974Ž-MF2211600:21:12,000:21:12,0Ženy - Masters FVoženda team
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m131Hromadníková Kateřina00:23:21,61997Ž-MA1713000:23:21,600:00:00,000:00:00,000:23:21,6Ženy - Masters A
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m293Dvořáčková Gábina00:26:54,22008Ž-ka2712500:26:54,200:00:00,000:00:00,000:26:54,2Ženy - kadeti
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m363Voženílek Michal00:26:56,01972M-MF1913000:26:56,000:00:00,000:00:00,000:26:56,0Muži - Masters F
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m457Ryzner Miroslav00:27:07,91961M-MH2912500:27:07,900:00:00,000:00:00,000:27:07,9Muži - Masters HKostelec
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m535Řezníčková Jana00:27:30,71974Ž-ME3712000:27:30,700:00:00,000:00:00,000:27:30,7Ženy - Masters E
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m622Mittner Leoš00:27:36,51971M-MF3922000:27:36,500:00:00,000:00:00,000:27:36,5Muži - Masters F
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m733Knotek Jan00:28:27,71996M-MA4911800:28:27,700:00:00,000:00:00,000:28:27,7Muži - Masters A
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m855Ryzner Jan00:28:37,81959M-MH5921700:28:37,800:00:00,000:00:00,000:28:37,8Muži - Masters HKostelec
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m948Rejda Jan00:29:22,51970M-MF6931600:29:22,500:00:00,000:00:00,000:29:22,5Muži - Masters F
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1059Černý Jan00:30:13,11975M-ME7911500:30:13,100:00:00,000:00:00,000:30:13,1Muži - Masters EČerní
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m11111Hejkrlík Filip00:30:16,51979M-MD8911400:30:16,500:00:00,000:00:00,000:30:16,5Muži - Masters D
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m127Novotný Zdeněk00:30:21,81972M-MF9941300:30:21,800:00:00,000:00:00,000:30:21,8Muži - Masters FNovotní
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1364Zemanová Klára00:33:34,32012Ž-mž4711800:33:34,300:00:00,000:00:00,000:33:34,3Ženy - mladší žáciZemanovi
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1496Novotná Ivana00:34:21,71974Ž-ME5721700:34:21,700:00:00,000:00:00,000:34:21,7Ženy - Masters E
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1592Demlová Alena00:36:54,41971Ž-MF6711600:36:54,400:00:00,000:00:00,000:36:54,4Ženy - Masters F
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1628Mašková Kateřina00:37:00,21960Ž-MH7711500:37:00,200:00:00,000:00:00,000:37:00,2Ženy - Masters HKostelec
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m193Dvořáčková Gábina00:01:55,82008Ž-ka1211000:01:55,800:01:55,8Ženy - kadeti
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m265Andrle Vlastimil00:01:59,81982M-MD1211000:01:59,800:01:59,8Muži - Masters D
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m360Černý Lukáš00:02:48,02012M-mž221800:02:48,000:02:48,0Muži - mladší žáciČerní
07.07.2022Písník Jezero – Stéblová100m435Řezníčková Jana00:02:56,71974Ž-ME221800:02:56,700:02:56,7Ženy - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m153Mužíček Petr00:08:28,61980M-MD1812000:08:28,600:08:28,6Muži - Masters DMužíci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m298Bača Jan00:08:58,61976M-ME2811600:08:58,600:08:58,6Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m3101Bohm Matyáš00:09:13,02010M-sž3811200:09:13,000:09:13,0Muži - starší žáci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m4103Sedláková Anna00:09:42,02013Ž-nmž1112000:09:42,000:09:42,0Ženy - nejmladší žáci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m551Koreček Richard00:10:54,11976M-ME4821000:10:54,100:10:54,1Muži - Masters EKorečkovi
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m686Mužíček Jakub00:10:56,42012M-mž581900:10:56,400:10:56,4Muži - mladší žáciMužíci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m772Kubias Ondřej00:11:48,11974M-ME683800:11:48,100:11:48,1Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m829Hejkrlík Jiří00:14:35,61948M-MJ781700:14:35,600:14:35,6Muži - Masters J
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m91Pšenička Jiří00:17:30,51946M-MK881600:17:30,500:17:30,5Muži - Masters K
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m130Němec Václav00:21:56,61973M-ME11513000:21:56,600:00:00,000:00:00,000:21:56,6Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m231Hromadníková Kateřina00:22:01,91997Ž-MA1913000:22:01,900:00:00,000:00:00,000:22:01,9Ženy - Masters A
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m380Jelínek Petr00:22:59,71978M-MD21512500:22:59,700:00:00,000:00:00,000:22:59,7Muži - Masters DKostelec
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m49Ardelt Václav00:23:58,42007M-ka31512000:23:58,400:00:00,000:00:00,000:23:58,4Muži - kadeti
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m571Čejka Pavel00:24:04,41971M-MF41511800:24:04,400:00:00,000:00:00,000:24:04,4Muži - Masters FČejkovi
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m6107Plachý Jonáš00:24:10,72007M-ka51521700:24:10,700:00:00,000:00:00,000:24:10,7Muži - kadeti
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m7106Kuryvialová Lucie00:25:02,92007Ž-ka2912500:25:02,900:00:00,000:00:00,000:25:02,9Ženy - kadeti
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m8105Sarauerová Anna00:25:03,72007Ž-ka3922000:25:03,700:00:00,000:00:00,000:25:03,7Ženy - kadeti
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m993Dvořáčková Gábina00:25:04,92008Ž-ka4931800:25:04,900:00:00,000:00:00,000:25:04,9Ženy - kadeti
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1022Mittner Leoš00:25:31,61971M-MF61521600:25:31,600:00:00,000:00:00,000:25:31,6Muži - Masters F
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1157Ryzner Miroslav00:26:10,91961M-MH71511500:26:10,900:00:00,000:00:00,000:26:10,9Muži - Masters HKostelec
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1255Ryzner Jan00:26:17,31959M-MH81521400:26:17,300:00:00,000:00:00,000:26:17,3Muži - Masters HKostelec
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1397Kratochvíl Ladislav00:26:19,51970M-MF91531300:26:19,500:00:00,000:00:00,000:26:19,5Muži - Masters F
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m14100Kovář David00:26:25,21976M-ME101521200:26:25,200:00:00,000:00:00,000:26:25,2Muži - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1548Rejda Jan00:27:02,01970M-MF111541100:27:02,000:00:00,000:00:00,000:27:02,0Muži - Masters F
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m16104Ždímal Jan00:29:01,62010M-sž121511000:29:01,600:00:00,000:00:00,000:29:01,6Muži - starší žáci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1747Šafařík Vít00:29:10,21972M-MF131559,500:29:10,200:00:00,000:00:00,000:29:10,2Muži - Masters F
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1864Zemanová Klára00:31:38,42012Ž-mž5911700:31:38,400:00:00,000:00:00,000:31:38,4Ženy - mladší žáciZemanovi
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1996Novotná Ivana00:31:57,91974Ž-ME6911600:31:57,900:00:00,000:00:00,000:31:57,9Ženy - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m20102Cachová Martina00:33:01,61976Ž-ME7921500:33:01,600:00:00,000:00:00,000:33:01,6Ženy - Masters E
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2162Zeman Ondřej00:34:09,02008M-ka14153900:34:09,000:00:00,000:00:00,000:34:09,0Muži - kadetiZemanovi
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2228Mašková Kateřina00:34:39,31960Ž-MH8911400:34:39,300:00:00,000:00:00,000:34:39,3Ženy - Masters HKostelec
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2392Demlová Alena00:36:38,81971Ž-MF9911300:36:38,800:00:00,000:00:00,000:36:38,8Ženy - Masters F
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m2450Kuřina Jiří00:39:09,31960M-MH151538,500:39:09,300:00:00,000:00:00,000:39:09,3Muži - Masters HKuřinovi
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová100m110Meliš Jakub00:02:11,62014M-nmž1111000:02:11,600:02:11,6Muži - nejmladší žáci
23.06.2022Písník Jezero – Stéblová100m295Najmanová Marcela00:02:15,01975Ž-ME1111000:02:15,000:02:15,0Ženy - Masters E
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m153Mužíček Petr00:07:29,71980M-MD1412000:07:29,700:07:29,7Muži - Masters DMužíci
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m274Málková Lenka00:11:57,41976Ž-ME1212000:11:57,400:11:57,4Ženy - Masters EMálkovi
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m328Mašková Kateřina00:12:42,61960Ž-MH2211600:12:42,600:12:42,6Ženy - Masters HKostelec
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m494Avramov Valentýn00:12:46,01972M-MF2411600:12:46,000:12:46,0Muži - Masters F
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m578Málek Tomáš00:15:32,41974M-ME3411200:15:32,400:15:32,4Muži - Masters EMálkovi
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová500m61Pšenička Jiří00:19:12,21946M-MK4411000:19:12,200:19:12,2Muži - Masters K
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m130Němec Václav00:24:22,31973M-ME11213000:24:22,300:00:00,000:00:00,000:24:22,3Muži - Masters E
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m231Hromadníková Kateřina00:24:34,21997Ž-MA1413000:24:34,200:00:00,000:00:00,000:24:34,2Ženy - Masters A
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m380Jelínek Petr00:25:58,81978M-MD21212500:25:58,800:00:00,000:00:00,000:25:58,8Muži - Masters DKostelec
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m49Ardelt Václav00:26:11,82007M-ka31212000:26:11,800:00:00,000:00:00,000:26:11,8Muži - kadeti
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m591Dymák Petr00:26:16,01971M-MF41211800:26:16,000:00:00,000:00:00,000:26:16,0Muži - Masters F
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m636Urban Michal00:27:12,21985M-MC51211700:27:12,200:00:00,000:00:00,000:27:12,2Muži - Masters C
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m793Dvořáčková Gábina00:27:53,52008Ž-ka2412500:27:53,500:00:00,000:00:00,000:27:53,5Ženy - kadeti
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m835Řezníčková Jana00:27:58,41974Ž-ME3412000:27:58,400:00:00,000:00:00,000:27:58,4Ženy - Masters E
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m922Mittner Leoš00:28:18,31971M-MF61221600:28:18,300:00:00,000:00:00,000:28:18,3Muži - Masters F
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1063Voženílek Michal00:28:27,91972M-MF71231500:28:27,900:00:00,000:00:00,000:28:27,9Muži - Masters F
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1157Ryzner Miroslav00:29:57,31961M-MH81211400:29:57,300:00:00,000:00:00,000:29:57,3Muži - Masters HKostelec
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1255Ryzner Jan00:29:59,91959M-MH91221300:29:59,900:00:00,000:00:00,000:29:59,9Muži - Masters HKostelec
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1333Knotek Jan00:31:16,71996M-MA101211200:31:16,700:00:00,000:00:00,000:31:16,7Muži - Masters A
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1458Novák Viktor00:34:55,01976M-ME111221100:34:55,000:00:00,000:00:00,000:34:55,0Muži - Masters ENovákovi
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1592Demlová Alena00:38:37,51971Ž-MF4411800:38:37,500:00:00,000:00:00,000:38:37,5Ženy - Masters F
09.06.2022Písník Jezero – Stéblová1500m1650Kuřina Jiří00:41:04,51960M-MH121231000:41:04,500:00:00,000:00:00,000:41:04,5Muži - Masters HKuřinovi

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.