DatumMísto konání_____________TraťPořadí doběhnutíStart. čísloJméno____________Celkový časRočníkKategorieBodovací pořadíPočet mužů/ženPořadí v kat.BodyBěžecko-cyklistický čas1. kolo      2. kolo3. kolo4. kolo5. kolo6. kolo7. kolo8. kolo9. kolo10. kolo11. koloKategorie_slovem__
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m19Jaroš Jakub00:38:38,61985M-MB16110000:31:19,300:07:19,3Muži - Masters B
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m232Panuš Karel00:41:37,91974M-ME2616000:32:12,800:09:25,1Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m324Bartoš Kamil00:42:01,01982M-MC3614000:35:20,700:06:40,3Muži - Masters C
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m46Jirásko Lubomír00:48:15,01971M-ME4613000:39:21,700:08:53,3Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m55Dojčán Ivo00:48:17,01973M-ME5622500:37:19,600:10:57,4Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m618Kubias Ondřej00:52:13,51974M-ME6632200:42:44,500:09:29,0Muži - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m77Řezníčková Jana00:56:21,51974Ž-ME13110000:48:14,400:08:07,1Ženy - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m814Zachová Jana01:04:12,51974Ž-ME2326000:49:26,600:14:45,9Ženy - Masters E
27.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m916Voženílková Marie01:18:25,51974Ž-ME3334001:01:01,700:17:23,8Ženy - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m131Kříž Matěj00:36:46,92003M-mld17110000:30:08,100:06:38,8Muži - mladší dorost
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m211Filip Lukáš00:40:24,21976M-MD2716000:31:14,600:09:09,6Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m332Černý Jan00:40:34,51975M-MD3724000:31:26,400:09:08,1Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m420Čejka Pavel00:43:15,01971M-ME4713000:35:45,400:07:29,6Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m56Panuš Karel00:44:04,31974M-ME5722500:33:42,000:10:22,3Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m63Jonáš Radek00:51:41,81976M-MD6712200:41:32,800:10:09,0Muži - Masters D
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m722Dojčán Ivo00:52:17,51973M-ME7712000:40:47,500:11:30,0Muži - Masters E
13.06.2019Písník Jezero – Stéblová500m87Zachová Jana01:07:15,91974Ž-ME11110000:52:16,600:14:59,3Ženy - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m125Marek Jakub00:35:25,12003M-mld19110000:29:19,100:06:06,0Muži - mladší dorost
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m218Kříž Matěj00:35:41,12003M-mld2926000:29:33,400:06:07,7Muži - mladší dorost
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m322Pařík Ondřej00:36:39,21983M-MC3914000:28:30,500:08:08,7Muži - Masters C
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m48Bača Matyáš00:37:04,22004M-ka4913000:30:54,400:06:09,8Muži - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m529Ptáčková Lucie00:41:20,92004Ž-ka16110000:34:14,800:07:06,1Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m623Dvořáková Petra00:41:30,12005Ž-ka2626000:34:39,400:06:50,7Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m77Bača Jan00:42:38,41976M-MD5912500:34:56,800:07:41,6Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m832Černý Jan00:44:15,11975M-MD6922200:35:33,000:08:42,1Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m920Maixnerová Eliška00:44:16,42004Ž-ka3614000:36:57,300:07:19,1Ženy - kadeti
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1011Lukáč Filip00:44:41,61976M-MD7912000:35:43,000:08:58,6Muži - Masters D
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m114Panuš Karel00:44:57,11974M-ME8911900:35:14,300:09:42,8Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m1230Blechová Lucie00:47:01,62003Ž-mld4613000:38:31,400:08:30,2Ženy - mladší dorost
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m135Čejka Pavel00:47:10,41971M-ME9911800:39:25,700:07:44,7Muži - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m142Řezníčková Jana00:57:39,31974Ž-ME5612500:49:12,200:08:27,1Ženy - Masters E
30.05.2019Písník Jezero – Stéblová500m153Zachová Jana01:06:56,91974Ž-ME6622200:51:26,700:15:30,2Ženy - Masters E

Poznámky ke třídění

  • Pokud chcete porovnat své výsledky, stačí do pole „Hledat“ zadat své jméno.
  • Okno vyhledává text ve všech sloupcích a nerozlišuje velké a malé písmena.
  • Pro vyhledávání dle kategorií doporučuji používat sloupec „Kategorie_slovem“. Můžete kombinovat texty: muži, ženy, starší, mladší, nejmladší, masters, dorost, žáci a písmena masters kategorii.
  • Např. když zadáte „1500m muži starší dorost“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro 1500 metrů a kategorii M-sd.
  • Např. když zadáte „knotek jan 1500“ bez uvozovek, vyfiltrují se výsledky pro Jana Knotka pro tratě 1500m.
  • Trať 500 metrů je označena 500m, tím je možno vyfiltrovat tatě 500m
  • Volba třídění se provádí kliknutím na záhlaví sloupců. Se stisknutou klávesou SHIFT se tabulka třídí podle více kritérií
  • Změna třídění vlivem použití neoprénu: Skutečný naměřený čas je uveden ve sloupci „Vyplavaný čas“. Podle tothoto času je stanoveno pořadí doplavaných plavců, tedy sloupec „Dopl.“. Penalizace se promítne do sloupce „Výsledný čas“. Tento čas se používá pro výpočet bodů.